Про наc
Продукція, що подана на сайті відноситься до напрямку побічного лісокористування Волинського ОУЛМГ. А усе, що пов'язане із побічним лісокористуванням, – один із пріоритетних напрямків роботи Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства, особливо у літній період. Адже консервні цехи ВОУЛМГ – потужний в Україні оператор на ринку переробки дарів лісу.
Приємно констатувати, що лісова галузь Волині була лідером із впровадження переробки недеревних ресурсів у 70-х роках, адже першою збудувала консервні цехи на базі держпідприємств, де розпочали переробку березового соку та іншої недеревної продукції вже тоді, коли це було тільки задумом у сусідніх регіонах держави.
Наша продукція
Сьогодні Волинь – єдина область, де такі переробні комплекси збереглися і працюють.
Загалом на базі ВОУЛМГ нині діє 4 консервних цехи: у ДП «Ківерцівське ЛГ», ДП «Маневицьке ЛГ», ДП «Колківське ЛГ», ДП «Цуманське ЛГ».
Виробництво зосереджене у мальовничих куточках краю: селищах Маневичі, Колки та Цумань. На цій території, що багата на хвойні та мішані ліси, сади та пасовища, немає шкідливої для природи промисловості, тому й готова продукція є абсолютно натуральною та безпечною.
Контакти
+38 (0332) 24 00 70 info@lisovychok.org
Пункти самовивозу:

1. Рекреаційний пункт «Пролісок», траса Луцьк – Маневичі, 1 км від м. Ківерці
2. Волинська обл., Луцький р-н, смт. Колки, вул. Грушевського, 2г
3. Волинська обл, Ковельський район, с. Згорани, вул Шевченка, 58
4. Волинська обл., Ковельський район, смт.Голоби, траса М19, Домагове-Ковель-Чернівці-Тереблече, 98 км
5. Волинська обл., Маневицький район, с.Оконськ, вул.Київська 4
Click to order
Made on
Tilda